כתיבת סמינריון

כתיבת עבודה סמינריון נחשבת לאחת המורכבות, מדובר בעבודה שיכולה להיות גדולה בהיקפה כ 30-40 עמודים. אך לא בהכרח, היא גם יכולה להתפרש על מספר עמודים נמוך יותר. לוקח זמן רב לכתוב אותה, כשעיקר הקושי בכתיבתה, נובע מריבוי הכללים הדרישות וההנחיות בהם נדרש הסטודנט לעמוד, בינהם:

לבחור את נושא המחקר שאלת המחקר והשאלות התומכות. לאתר את החומר הרלוונטי, ממאגרי מידע רלוונטיים. לעמוד בכללי הציטוט לפי סוג הציטוט שנבחר. לבצע סקירת ספרות עם כל המודלים התיאורטיים. ביצוע מתודולוגיה המציגה את הכלים של הניסוי והליך המחקר. הסקת המסקנות וניתוחם לכדי ממצאים. להקפיד על סדר היררכי נכון של כל פרקי הסמינר. ניסוח רהוט וקולח, המקפיד על כללי הכתיבה בשפת העבודה ללא שגיאות כתיב או ניקוד. רישום נכון של רשימת מקורות ביבליוגרפיים לפי הכללים.

עמידה בזמנים

חשיבות העמידה בזמנים הינה מהותית. לעיתים נדרש מהסטודנט לשלוח למרצה חומרים תוך כדי כתיבת הסמינריון. אנחנו מודעים לכך, מתחייבים לזמנים שנקבעו מראש כדי שתוכלו לעבור על החומרים, להתרשם ולהתכונן להגשה בצורה נכונה.

סטודנטים מתחומי התמחות שונים, נתקלים בקשיים בהבנת הדרישות ועמידה בהם. זה גורם להם להיתקע בכתיבת העבודה, לבזבז זמן רב באיתור המקורות, לקושי בתרגום, ציטוט המקורות בצורה לא נכונה ועוד. חלקם מתייאשים ומגישים את עבודת הסמינריון בצורה חלקית מחוסר ברירה. הציון, כמובן בהתאם. אנחנו בדוקטורגרייד מאמינים בהדרכה נכונה והכוונה להצלחה. לכן, חשוב לנו שאף סטודנט לא יתפשר על עבודת הסמינריון שלו. בליווי האנשים של דוקטורגרייד, המבינים את אופי העבודה והדרישות שלה, יהיה הרבה יותר פשוט להצליח. הם מנוסים ויודעים לעזור אפילו בבחירת נושא המתאים לאופי הקורס וההתמחות. סטודנטים רבים שפונים אלינו מציינים שהצלנו להם את הסמינריון ואף את התואר.

למה אנחנו?

אין חכם כבעל ניסיון, צוות האקדמאים של דוקטורגרייד, מכיר את כל הפרמטרים שנסקרו לעיל. הם כתבו עבודות סמינריון רבות שהביאו אותם לרמת מיומנות גבוהה. כשמדובר בעבודת סמינריון, חשוב לשים דגש על מיומנות בכתיבה של התוכן כי זה חלק אינטגרלי מהציון של העבודה. בנוסף לכך, הם יודעים לבצע מחקר מעמיק בכל נושא ולפי ההתמחות, בצמוד לעמידה בלתי מתפשרת של כללי הכתיבה והצטוט האחיד לפי APA . באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון עבודות לדוגמא, כדי להבין על קצה המזלג את יכולות הכתיבה והסקירה של הכותבים שלנו. יש לנו כותבים עם מנעד רחב של התמחויות, כך שאנו נותנים מענה מדוייק לכל סטודנט.