ניתוחים סטטיסטיים

ניתוחים סטטיסטיים

ניתן לראות כי כאשר סטודנטים נדרשים לבצע ניתוחים סטטיסטיים בעבודה כזו או אחרת, הם פעמים רבות מתקשים. למעשה, לפי הנתונים כיום, ניתוחים סטטיסטיים הינו תחום מורכב במיוחד, אשר מקשה על הסטודנט הישראלי. סטטיסטיקה הינה למעשה תחום מדעי אשר עוסק באיסוף מידע, עיבוד וניתוח של אותו מידע, והסקת מסקנות. ניתוחים סטטיסטיים באים לידי ביטוי במגוון רחב של דרכים באקדמיה בארץ ובעולם, כאשר לרוב היא עוזרת במיוחד לכמת התנהגות של בני אדם. יותר מכך, ניתוחים סטטיסטיים הם כלי להבין את המציאות. לכן, כאשר אתם צריכים לבצע ניתוחים סטטיסטיים תוכלו לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויכולה להבטיח לכם את ההליך המקצועי והמדויק ביותר, כך שהעבודה שלכם תקבל ציון גבוה. גרייד פקטורי הינה חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בשירותים רבים כגון ניתוח סטטיסטי של נתונים ועוד. 

שני תחומים מרכזיים של סטטיסטיקה

כאשר מדברים על ניתוח סטטיסטי של נתונים חשוב להבין כי קיימים שני תחומים עיקריים:

  1. סטטיסטיקה תיאורית
  2. סטטיסטיקה היסקית 

בהתאם לכך, כאשר אתם צריכים לעשות ניתוח סטטיסטי של נתונים, חשוב כי תבינו על איזה תחום ספציפי מדובר. כך למשל סטטיסטיקה תיאורית עוסקת בעיקר בנתונים באמצעות הצגת מימדים שונים. ניתן לראות כי סטודנטים רבים מתבקשים להגיש ניתוח סטטיסטי סמינריון, וכאמור, מדובר על מלאכה מורכבת במיוחד. לכן, יותר ויותר סטודנטים בוחרים לפנות לאיש מקצוע אשר מתמחה בעשיית ניתוח סטטיסטי סמינריון. כידוע, ניתוח סטטיסטי חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר, מדויק, אמין ומקצועי, ללא פשרות. 

אל תתפשרו על האיכות

כל עבודה במהלך הלימודים, בדגש על ניתוח סטטיסטי, חייבת להיות איכותית. במידה ואתם מתקשים לבצע ניתוחים סטטיסטיים לסמינריון תוכלו לפנות לחברה אמינה, מקצועית, המתמחה בתחום זה ומעניקה שירותי ניתוחים סטטיסטיים לסמינריון. גרייד פקטורי מתמחים בתחום ומחזיקים צוות אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, אקדמאים ובעלי תארים מתקדמים, אשר מכירים לעומק את הדרישות השונות של האקדמיה, ומתאימים את סוג העבודה, התוכן והצורה, בהתאם לצרכים ולדרישות של כל לקוח, וכמובן בהתאם למקצוע הרלוונטי. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי, האמין והטוב ביותר, ללא פשרות, לאורך כל הדרך, מתחילתו של התהליך, ועד קבלת העבודה על הצד הטוב ביותר. 

ניתוחים סטטיסטיים

ניתוחים סטטיסטיים

עובד

הסטודנט אוסף את השאלונים שהפיץ (במידה וזהו כלי המחקר) לאחר שמולאו לפי הנחייתו של המרצה. השאלונים המלאים מוגשים לסטטיסטיקאי בתוספת שאלת המחקר וההשערות. הסטטיסטיקאים שלנו יודעים לבצע את הניתוחים הנדרשים עבור פרק הממצאים, ובאמצעותם לאשש או להפריך את השערות המחקר. כדי שהממצאים ינתנו בצורה המקצועית ביותר, הסטטיסטיקאים שלנו נבחרים לפי סוג ההתמחות והיידע שלהם ומותאמים לתחום שבו נכתבת העבודה. דוקטורגרייד מעסיקה סטטיסטיקאים בעלי ניסיון, המתמחים במגוון תחומי התמחות, הם יודעים להתמודד עם סטטיסטיקות מורכבות ובקיאים בתוכנות סטטיסטיקה שונות. בנוסף, ניתן לקבל סיוע בכל שלבי המחקר וסוגיו, בסטטיסטיקה תיאורית או היסקית. תחומי סיוע סטטיסטיים הניתנים בדוקטורגרייד:

למה אנחנו?

עזרה בבחירת כלי מחקר. בדיקת תקינות השאלונים, שלמותם והתאמתם לשאלה. ניתוח וקידוד הנתונים, לרוב בתוכנות SPSS ,EXCEL
ביצוע ממצאי סטטיסטיקה תיאורית, טבלאות, ממוצעים וסטיית תקן.
הצגת מתאמים –פירסון או פישר. מבחן טי, מבחן חי בריבוע , מבחנים הכוללים משתנים מתווכים, ריבוי משתניים ורגרסיות .
ביצוע בדיקת תוקף ובדיקת מהימנות פנימית ומימדית .
ביצוע ניתוחים בכל הרמות, גם לתארים מתקדמים כולל דוקטורט.

דוקטורגרייד נותנת שירותי סטטיסטיקה מקצועיים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שכדי שהממצאים יהיו מדוייקים יש למלא את השאלונים בצורה טובה ועליהם להיות מנוסחים בהתאם לשאלת המחקר. בנוסף, על ההשערות להיות הגיוניות. כאשר מדובר בסטטיסטיקות מורכבות , אנו מבינים את החשיבות והצורך בדיוק. לכן, לצורך קבלת משוב על הנתונים ניתן לקבל טיוטא של הממצאים.

סטודנטים מתחומי התמחות שונים, נתקלים בקשיים בהבנת הדרישות ועמידה בהם. זה גורם להם להיתקע בכתיבת העבודה, לבזבז זמן רב באיתור המקורות, לקושי בתרגום, ציטוט המקורות בצורה לא נכונה ועוד. חלקם מתייאשים ומגישים את עבודת הסמינריון בצורה חלקית מחוסר ברירה. הציון, כמובן בהתאם. אנחנו בדוקטורגרייד מאמינים בהדרכה נכונה והכוונה להצלחה. לכן, חשוב לנו שאף סטודנט לא יתפשר על עבודת הסמינריון שלו. בליווי האנשים של דוקטורגרייד, המבינים את אופי העבודה והדרישות שלה, יהיה הרבה יותר פשוט להצליח. הם מנוסים ויודעים לעזור אפילו בבחירת נושא המתאים לאופי הקורס וההתמחות. סטודנטים רבים שפונים אלינו מציינים שהצלנו להם את הסמינריון ואף את התואר.

כדי שתהיה הלימה מלאה, ניתן להסתייע בכל מה שמשפיע על הניתוח הסטטיסטי:

סיוע בבחירת כלי המחקר- לא בכל מקרה שאלונים מהווים כלי מחקר מתאים. כדי שכלי המחקר יבחן את מה שמבקשים לאשש או לשלול יש לתת את הדעת להתאמתו לסוג המחקר. סיוע בבחירה ובניית השאלונים- לשאלונים השפעה מכריעה על הניתוח הסטטיסטי ולכן עליהם להיות מנוסחים ובנויים בצורה נכונה.
Call Now Button גלילה למעלה
× דברו איתנו